Microblading

Güzelliğine dikkat eden tüm kadınlar için kaşlar çok önemlidir. Çünkü kaşlar yüzümüzdeki ifadeyi belirler. Daha etkileyici bakışlar için kaşların yüzümüze uygun olarak tasarlanması ve bunun uzun süre yüzümüzde kalmasını isteriz. Bunun için de kaşlarımızı düzenli olarak almak ve aralardaki boşlukları kaş farı ile doldurmamız gerekir.
Bu işlem kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgilerin yerleştirilmesi işlemidir. Yani aslında kaş kıllarınızın yanına, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde kıllar çiziliyor. Bu çizim yapılırken kalıcı makyaj boyaları ile yapıldığından uzun süreli olarak kullanabiliyorsunuz. Cildin üst tabakasına çizilen bu kıl görünümlü çizgiler karşıdan bakan kişi tarafından ayırt edilemiyor.

Micoblading Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Kaşlarınıza net bir şekil verir. Kaşlarınızın çok daha belirgin ve güzel görünmesini sağlar.
Doğru yapıldığı takdirde yüzünüzün en güzel hatlarını ortaya çıkartırken gizlemek istediğiniz kusurlarınızı kapatmanıza yardımcı olur.
Kaş kontürü yaptırdıktan sonra kaş hattı altında çıkan kaşlar çok daha belirgin olacağı için kaş almak ya da aldırmak çok daha kolay hale gelir.
Yüzünüze nasıl bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ona yönelik bir kaş şekillendirme yaparak o tarzda bir kaş kontürü yaptırmanız mümkündür.
Herhangi bir hastalık ya da rahatsızlıktan dolayı kaşları dökülmüş olan ya da çıkmayan kişiler için kaş kontürü, harika bir yüz estetiği çözümüdür
2 yıla kadar sağlam bir kalıcılık gösterdiği için ödediğiniz kaş kontürü fiyatlarının karşılığını fazlasıyla verir.

Doğru kaş tasarımı yapılarak, doğru renk seçimi belirlendikten sonra geriye tek bir şey kalıyor; uygulama. Mutlaka kaş kıllarının doğal görünümde çizilmesi gerekiyor. Herkesin kaş kıllarının çıkış yönü, açısı, kalınlığı ve uzunluğu farklıdır. Kaş çizimi yapılırken bunlara uyumlu şekilde yapılması uzmanlık ve tecrübe gerektirir.

Tüm bunlara dikkat edilerek yapılan uygulama sonunda günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Stüdyodan çıktığınız andan itibaren hiç kimse kaşlarınızda kalıcı makyaj uygulaması yapıldığını anlamayacaktır. Elbette kaşlarınızın önceki halini yakından bilen kişiler değişimi fark edecektir. Burada önemli olan şey, değişimin doğal bir görünümde olması.


İletişime Geçin