Feyza GÜNAY

Feyza GÜNAY

Diyetisyen

4 Kasım 1993’de Aydın’da doğdu. Ortaöğretimimi Aydın Lisesinde tamamladı. İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olup “DİYETİSYEN” unvanını aldı.

Üniversite eğitimi süresince Aydın Atatürk Devlet Hastanesi ve İstanbul Cerrahi Fulya Hastanesinde hastane mutfağında menü planlama, mutfak yönetimi ve hijyen konularında toplu beslenme stajı, diyet polikliniklerinde yetişkin beslenmesi, diyaliz biriminde böbrek hastalıklarında beslenme üzerine; Şişli Florence Nightingale Hastanesinde yetişkin beslenmesi, hastalıklarda beslenme üzerine; İstanbul Bariatrics’te bariatrik cerrahide beslenme üzerine; İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinde doğumsal metabolizma hastalıklarında beslenme, çocuk hastalıklarında beslenme, geriatride(yaşlılıkta) beslenme, enteral ve paraenteral beslenme üzerine stajlarını başarıyla tamamladı.

2016 yılı Eylül ayında İspanya’da gerçekleşen Uluslararası Diyetetik Kongresi’ne katılarak kendisini global beslenme konusunda geliştirdi.
Mezuniyet sonrasında özel bir zayıflama merkezinin Ataşehir, Bağdat Caddesi ve Mecidiyeköy şubelerinde diyetisyen olarak hizmeti vermeye başladı. 2019 yılından itibaren Uysu Beauty Center’da diyetisyen olarak hizmet vermektedir.


KATILDIĞI KURS VE SEMİNERLER

  • Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri VI. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu – Ankara/TÜRKİYE – 2017
  • Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri VI. Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu – Sporcuda Beslenme Durumunun Değerlendirilmesi Kursu – Ankara/TÜRKİYE – 2017
  • 17th International Congress of Dietetics – Granada/İSPANYA – 2016
  • 7. Ulusal Obezite Kongresi – İstanbul/TÜRKİYE – 2016
  • 7. Ulusal Obezite Kongresi – Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kursu – İstanbul/TÜRKİYE – 2016
  •  7. Ulusal Obezite Kongresi – Multidisipliner Tedavi Kursu – İstanbul/TÜRKİYE – 2016
  • Obezitenin Tedavisinde Bariatrik Cerrahiye Multidisipliner Yaklaşım Paneli – İstanbul/TÜRKİYE – 2017
  • 2. Obezite Sempozyumu ve Obezite ile Savaş Platformu Gıda ve Sağlıklı Yaşam Sempozyumu – İstanbul/TÜRKİYE – 2015