Magic Crush

Magic Crush sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir.
Alanında son teknolojilere sahip Magic Crush ultrasound kullanarak karın, kalça, basen, bacak, boyun gibi bölgelerde depolanmış yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve kadınların korkulu rüyası olan selülitlerde de ciddi derecede azalma sağlamaktadır. Vücuda göre ilk seanstan itibaren 5-14 cm incelme sağlamaktadır.

Magic Crush'a, sarkık cilt, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş, ses dalgaları ile yağ yakma cihazı diyebiliriz. Bu cihaz sayesinde deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır, ciltte yeni kolajen oluşturularak elastikiyet kazandırılır. Ve sonuç olarak, parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlarının üzerindeki derimizde herhangi bir deformasyon olmadan tam tersi gergin sıkı bir deri oluşmuş olur.

MAGİC CRUSH HANGİ SORUNLAR İÇİN KULLANILIR?

Karın, kalça, basen, bacak ve kollarda biriken lokal fazlalıkların giderilmesi
Selülit Bakımları
Vücudun sıkılaşıp, toparlanması.
Çene altı ( gıdı ) probleminin azaltılması
Magic Crush sadece lokal fazlalıkların giderilmesi ve selülitli dokunun azaltılması için değil, aynı zamanda boyun ve gıdıda oluşan deformasyon ve sarkmalara karşı da uygulanabilir.

Bölge deformasyonuna göre 8 seanslık protokoller oluşturulabilmektedir. İlk seans dan sonra sonuçlar fark edilmeye başlar. Seanslar 30 dakika sürer ve sonunda herhangi bir ağrı sızı oluşmaz.

Seansa girmeden yaklaşık 2 saat önce yemek yemiş olmanız gerekmektedir. Metabolizmanın hızlı çalışıp yağları çabuk parçalayabilmesi için seans sonrasında da 20 dakika herhangi bir şey yenmemelidir.


İletişime Geçin