İnfinito Ice Lazer

BUZ LAZER :
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de epilasyon yöntemleri her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle bayanlar tarafından istenmeyen tüylerin tamamen ortadan kaldırılması için, çeşitli epilasyon yöntemleri tercih ediliyor. İnfinito Ice Lazer
Son teknoloji lazer epilasyon yöntemlerinden biri olan İnfinito Ice Lazer, acı ve ağrı hissettirmeyen konforlu bir lazer epilasyon uygulamasıdır.İnfinito Ice Lazer özel başlığı ile uygulama anında uygulama alanına buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırmaktadır.
Özellikle acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan kişilerde Buz Lazer Teknolojisi ile acı ve ağrı hissi yaşamadan sırt, ense, yanak üstü gibi zorlu bölgelerde ki istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulabilirler. Açık sarı renkli tüyler, ayva tüyleri ve kızıl tonlu tüylerde de etkilidir.
FDA onaylı İnfinito Ice Lazer, yaz ve kış mevsiminde güvenle uygulanabilen bir yöntemdir. Açık ve koyu tenli tüm cilt tipleri için uygundur.
İnfinito Ice Lazer, yan etkileri bulunmamakla birlikte uzman kontrolünde yapılması gerekmektedir. Buz lazer ile epilasyonun avantajları ;

Her cilt tipinde ve her kıl renginde etkilidir.
Erkek hastaların en çok tercih ettiği lazer epilasyon sistemidir, çünkü acısızdır.
Çok hızlıdır, ortalama bir tüm vücut 35 dakika sürmektedir.
Acı ve ağrı olmaz. Çünkü kılları buz ile dondurarak yok eder.
Cildinizde tahrişe ve lekelenmeye izin vermez, çok güvenlidir.

Buz lazer epilasyon ise vücut tüylerini yok etmede kullanılan, en yeni ve en konforlu epilasyon teknolojilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Daha az seans sayısı ile daha fazla alandaki tüy köklerini hedef almayı amaçlayan buz lazer epilasyon tekniği ile diğer yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede sonuç alınabiliyor.

Epilasyonun yan etkisi var mıdır?

Lazer Epilasyon uygulamasın da dikkat edilmesi gereken en önemli husus uygulama yapılacak kişinin ya da bölgenin ten rengi, kıl rengi ve kılın yapısıdır. Uygun olan kıllarda ve ten renginde uygun enerji seviyesiyle kalıcı yan etkisi yoktur. Kısa süreli beklenen yan etkiler ise kızarıklık, kabuklanma, foliküler ödem (kıl kökünde kabarıklık) sıcaklık hissi görülebilir; bu da tedaviden sonraki birkaç saat içinde kendiliğinden geçmektedir. Çok hassas ciltlerde ise bu
durum 2-7 gün sürebilir. Kalıcı yan etkilere maruz kalmamak için Epilasyon uygulaması aşamasında kullanılan ilaçlar, solaryum, güneş, kimyasal soyucular ve bir takım rahatsızlıklar da mutlaka uzmanınıza danışınız.


İletişime Geçin