Hydrafacial

Cilt yenileme ve canlandırma uygulamaları arasında oldukça sık tercih edilen Hydrafacial, özellikle de yüz ve boyun bölgesinin ihtiyacı olan tüm bakımların tek bir seansta gerçekleştirildiği yeni nesil bir uygulamadır. Herkes sağlıklı bir görünüme sahip olan, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister. Bu tür bir cilt yapısının en önemli anahtarı ise yağ ve nem dengesidir. Ayrıca ciltteki ölü derilerin alınması ve gevşek bir yapıya sahip olan bölgelere eski formunun kazandırılması da son derece önemlidir. Hydrafacial ile birçok cilt problemine çözüm getirilebilir. HYDRAFACIAL İŞLEM AŞAMALARI:

Cilt tipine göre belirlenen özel vakum sistemiyle, öncelikle cildin detaylıca temizliği yapılır, cilt üzerinde yer alan ve gözle görülmeyen kalıntılar, ölü deriler ve hücreler aspire edilir.
Özel bir solüsyon kullanılarak yapılan peeling sayesinde, cilt gözenekleri açılır, siyah nokta, sivilce ve akne gibi cilt görünümünü bozan etkenler ortadan kaldırılır.
Temizlik aşamasından sonra, ciltteki sorunların tespiti yapılarak uygun serumlar kullanılır. Bu noktaya yaşlanma, sivilce, aşırı yağlanma gibi farklı problemler için ayrı serumlar tercih edilir.
Peptit, özel asitler ve nem dengeleyiciler ile cildin nem oranı dengelenir.
Hydrafacial işleminin son aşaması olan LED teknolojisi ile de cildin sıkı bir görünüm elde etmesi ve bakterilerinden iyice arınması sağlanır.

Cilt üzerinde derinlemesine bir temizlik elde etmeyi amaçlayan ve cildin rahatça nefes almasını sağlayan Hydrafacial, düzenli aralıklar ile uygulandığında çok daha iyi bir sonuç verir.

Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.
Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır.


İletişime Geçin